VgOF saknar kommunadminstratörer i några kommuner för att hantera observationer i Artportalen. Är du intresserad att vara administratör, kontakta Magnus Hallgren. Se adress nedan

KommunKontaktpersonE-post
Ale  
AlingsåsLars Anderssonlars.andersson@skogsstyrelsen.se
BollebygdStefan Perssonspn@swipnet.se
BoråsAnders Lygnelidanders.lygnelid@bredband.net
 John AnderssonGlugg70@hotmail.com
Essunga  
FalköpingAlbin Torssonalbin@torsson.se
GrästorpFredrik Långfredrik.laang@se.pwc.com
Gullspång  
GöteneJan Petterssonjanne.petter@telia.com
 Jonas Englundmr.eng@telia.com
HaboMagnus Hallgrenm.hallgren@gmail.com
Herrljunga  
HjoAndreas Gustafssonandreas.480739@gmail.com
HornborgasjönMagnus Hallgrenm.hallgren@gmail.com
KarlsborgMusse Björklundmusse.bjorklund@gmail.com
Laxå (Tiveden)Musse Björklundmusse.bjorklund@gmail.com
LerumJon Håkanssonjon.hakansson@bredband.net
Lidköping  
Lilla Edet  
MariestadPer-Olof Bengtssonpobbirder@hotmail.se
MarkRolf Ericsonrolf.e.ericson@telia.com
 Joakim Karlssonjoakim.istorp@hotmail.com
MullsjöMagnus Hallgrenm.hallgren@gmail.com
Skara  
SkövdeEdvin KleinEdvin_Klein@outlook.com
SvenljungaPatrik Hanssonulpaem@gmail.com
TibroMusse Björklundmusse.bjorklund@gmail.com
TidaholmMagnus Hallgrenm.hallgren@gmail.com
TranemoStellan Bygårdstellan.b@gotessons.se
 Magnus Dahldahl.magnus@telia.com
TrollhättanMikael Egerzonmike@indoor.net
TörebodaAndreas Gustafssonandreas.480739@gmail.com
UlricehamnJan Anderssonjanuhamn@telia.com
 Fredrik Anderssonfredrik.andersson@afbygg.se
Vara  
VårgårdaKarl-Erik Rydlerkarlerik.rydler@tele2.se
VänersborgFredrik Långfredrik.laang@se.pwc.com
ÖstenEdvin Klein Edvin_Klein@outlook.com